Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz  Ereğli İPhone Özel teknik servisimiz Apple ürünlerinin teknik servis ve destek hizmetini kullanıcılara sunmaktadır.

Diğer servislerden farklı olarak, kısa zamanda çözüm üretmek, garantili ve güvenilir servis hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Kullanıcılar, özellikle iPhone ve iPad özel servis hizmetlerinde büyük sorun yaşamaktadır. Servis sürelerinin uzun olması, kullanılan parçanın kalitesi ve servis sonrası yetersiz destek bu sorunların başında gelmektedir. Kullanıcılara bu sorunları yaşatmamanın yanı sıra bu hizmeti olması gerektiği gibi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bir çok kullanıcı 10 gün, 20 gün hatta 30 günlük özel servis sürelerinden dolayı ürünleri arızalı olarak kullanmakta ve şikayetlerin ardı arkası kesilmemektedir.

Ereğli İPhone Özel teknik servisimiz, sıvı teması veya anakart arızaları gibi üzerinde uzun süre çalışılması gereken servis hizmetlerinin dışındaki tüm sorunlar için aynı gün içinde özel çözüm sunmaktadır.

iPhone ve iPad gibi günlük hayatımızın yardımcısı ve hatta bir parçası olan bu ürünlerin özel servis sürelerinin bir günü aşmaması gerektiğinin farkındayız. Ekran değişimi, şarj soketi değişimi, kulaklık soketi değişimi, batarya değişimi,ekran değişimi, ön cam değişimi, arka kasa değişimi, ahize değişimi, mikrofon değişimi, wi-fi anten değişimi, 3G şebeke anten değişimi, ön/arka kamera değişimi, home buton değişimi ve power buton değişimi gibi temel parça değişimlerini tüm testler dahil en fazla 3 saat içinde gerçekleştiriyoruz.Evet evet en fazla 3 saat içinde gerçekleştiriyoruz.

Ereğli İPhone Özel teknik servisimizde kullandığımız  sistem ile,  takılan parçaların garanti kapsam sürecine çok önem veriyoruz.Özel teknik servisimize gelen her müşteri ile bire bir ilgileniyor, ürün tesliminden önce en az iki kere son kullanıcı testlerini yapıyor, ürünü teslim alan kullanıcıya da mutlaka ürünü test ettiriyoruz. Yaptığımız her işlemi mutlaka kayıt altına alıyoruz.