iPhone 4s Ekran Değişimi Ereğli

iPhone 4s Ekran Değişimi Ereğli

207
iPhone 4 Ekran Değişimi Ereğli

iPhone 4s Ekran Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 100₺

iPhone 4s Ekran Değişimi Ereğli Genel olarak; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 4s ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 4s LCD ekran değişimi, iPhone 4s Ön cam Değişimi ve iPhone 4s Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 4s ün ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 4s dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone’lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 4s LCD Ekran. (iPhone 4s kırık lcd)iPhone 4s Ön Cam. ( iPhone 4s kırık ön cam )
iPhone 4s Dokunmatik Panel. ( İPhone 4s dokunmatik panel çalışmıyor).Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 4s Ekran Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 4 Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 4s Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 4 LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin