iPhone 5 Ahize Değişimi Ereğli

388
iPhone 5 Ahize Değişimi Ereğli

iPhone 5 Ahize Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 75₺

iPhone 5 Ahize Değişimi Ereğli iPhone 5 ahizesi, telefon ile konuşurken karşıdan gelen sesi duymanızı sağlayan birimdir. Üzerinde metal ızgara bulunan bu birim genellikle; tozlanma, darbe ve sıvı teması gibi durumlarda arızalanır. Eğer; iPhone 5 karşıdan ses gelmiyor, iPhone 5 ile konuşamıyorum, iPhone 5 ahize sorunu, iPhone 5 buzzer patladı gibi şikayetleriniz var ise, Ereğli iphone servisimize rayarak iPhone 5 ahizenizin değiştirilmesini sağlayabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. 

iPhone 5 Ahize Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 Ahize değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Ahize Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5 Ahize 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin