iPhone 5 Kasa Değişimi Ereğli

377
iPhone 5 Kasa Değişimi Ereğli

iPhone 5 Kasa Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 200₺

iPhone 5 Kasa Değişimi Ereğli iPhone 5 arka kasası, 7.1 mm kalınlığında olup, anodize alüminyum malzemeden üretilmiştir. iPhone 5 kasasının üzerinde bulunan Apple logosu ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Keskin köşesi olmayan ve  hiç bir boşluk içermeyen iPhone 5 arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. Arka kasadaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür. iPhone 5 arka kasası çizildi, iPhone 5 arka kasa değişimi, iPhone 5 arka kasa eğildi gibi şikayet ve istekleriniz varsa, Ereğli iphone servisimizden faydalanabilirsiniz. 

iPhone 5 Kasa Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 kasa değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 2 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Kasa Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5 Kasa’nın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin