iPhone 5 Wifi Anten Değişimi Ereğli

5520
iPhone 5 Wifi Anten Değişimi Ereğli

iPhone 5 Wifi Anten Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 100₺

iPhone 5 Wifi Anten Değişimi Ereğli iPhone 5 wi-fi anteni, özellikle sıvı teması ve sert darbelerde sonrasında hasar görür. iPhone 5 wi-fi sorunu, iPhone 5 wi-fi problemi, iPhone 5 wi-fi anteni değişimi, iPhone 5 internet hatası, iPhone 5 wi-fi çekmiyor, iPhone 5 wi-fi bulmuyor, iPhone 5 internet yok gibi sorun ve şikayetleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

iPhone 5 Wifi Anten Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 Wifi Anten değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Wifi Anten Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5 Wifi Anten 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin