iPhone 5s Arka Kamera Değişimi Ereğli

352
iPhone 5s Arka Kamera Değişimi Ereğli

iPhone 5s Arka Kamera Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 100₺

iPhone 5s Arka Kamera Değişimi Ereğli iPhone 5s’ın 8 mega piksellik i Sight kamerası, 1080p video yakalama özelliğine sahip. Saniyede 30 ve 60 kare hızlarında video yakalayabilir. Ağır çekim özelliğinde ise saniyedeki kare hızı 240’a kadar yükseliyor. True Tone Flash destekli merceğin diyafram açıklığı ise 2.2 ‘dir.iPhone 5s kamera sorunu, iPhone 5s kamera çalışmıyor, iPhone 5s kamera netlemiyor, iPhone 5s kamera çizildi, iPhone 5s arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir. Ve büyük bir ihtimalle iPhone 5s arka kamerasının değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için Ereğli iphone servisimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone 5s Arka Kamera Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5s Arka kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5s Arka Kamera Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5s Arka Kamera 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin