iPhone 5s Batarya Değişimi Ereğli

526
iPhone 5s Batarya Değişimi Ereğli

iPhone 5s Batarya Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 100₺

iPhone 5s Batarya Değişimi Ereğli Şarj edilebilir bataryalar sınırlı bir ömre sahiptir. Bataryanızın ömrü, iPhone’ unuzu nasıl kullandığınıza ve iPhone için seçtiğiniz ayarlara göre değişir. Bataryanızı giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, iPhone 5s cihazınızı Ereğli iphone servisimize getirmenin zamanı gelmiş olabilir. iPhone 5s bataryanız doldurulabilir lityum iyon polimer olarak üretilmiştir. Lityum iyon bataryalar geleneksel bataryalara göre daha hızlı şarj olurlar, daha uzun ömürlüdürler ve daha yüksek güç yoğunluğu sayesinde daha hafif yapılarına rağmen daha uzun süre dayanırlar. iPhone 5s lityum iyon bataryanız önce hızlı şarjla kapasitesinin %80’ine ulaşır, ardından yavaş şarja geçer. İlk %80’lik kapasiteye ulaşmak için gereken süre, ayarlarınıza ve şarj ettiğiniz aygıta göre değişiklik gösterir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5s Batarya Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone servisimize uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5s Batarya değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 20 dakika sürmektedir. Ereğli iphone teknik servis ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5s Batarya Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone servisi ailesi olarak servisimizde değiştirilen iPhone 5s Bataryanın 3 ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin