iPhone 5s Ekran Değişimi Ereğli

428
iPhone 5s Ekran Değişimi Ereğli

iPhone 5s Ekran Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 150₺

iPhone 5s Ekran Değişimi Ereğli  Genel olarak; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 5s ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 5s LCD ekran değişimi, iPhone 5s Ön cam Değişimi ve iPhone 5s Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 5s in ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 5s dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone’lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 5s LCD Ekran. (iPhone 5s kırık lcd)iPhone 5s Ön Cam. ( iPhone 5s kırık ön cam )
iPhone 5s Dokunmatik Panel. (İPhone 5s dokunmatik panel çalışmıyor).Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5s Ekran Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5s Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5s LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin