iPhone 5s Kasa Değişimi Ereğli

400
iPhone 5s Kasa Değişimi Ereğli

iPhone 5 Kasa Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 200₺

iPhone 5s Kasa Değişimi Ereğli iPhone 5s arka kasası, 7.1 mm kalınlığında olup, anodize alüminyum malzemeden üretilmiştir. iPhone 5s kasasının üzerinde bulunan Apple logosu ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Keskin köşesi olmayan ve hiç bir boşluk içermeyen iPhone 5s arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. Arka kasadaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür. iPhone 5s arka kasası çizildi, iPhone 5s arka kasa değişimi, iPhone 5s arka kasa eğildi gibi şikayet ve istekleriniz varsa, Ereğli iphone servisimizden faydalanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

iPhone 5s Kasa Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5s kasa değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 2 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5s Kasa Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5s Kasa’nın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin