iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli

260
iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 150₺

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli iPhone 6 Plus ön kamerası, 1.2 Mega piksel / 720p video ve HDR destekli Face Time HD özell iğe sahiptir. iPhone 6 Plus ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone 6 Plus ön kamerası çalışmıyor, iPhone 6 Plus ön kamera sorunu, iPhone 6 Plus ön kamera değişimi, iPhone 6 Plus ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus ön kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus ön kamera’nın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin