iPhone 6s Ekran Değişimi Ereğli

480
iPhone 6s Ekran Değişimi Ereğli

iPhone 6s Ekran Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 350₺

iPhone 6s Ekran Değişimi Ereğli Genel olarak; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6s ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 6s LCD ekran değişimi, iPhone 6s Ön cam Değişimi ve iPhone 6s Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6s in ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 6s dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone’lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 6s LCD Ekran. (iPhone 6s kırık lcd)iPhone 6s Ön Cam. ( iPhone 6s kırık ön cam )iPhone 6s Dokunmatik Panel. (İPhone 6s dokunmatik panel çalışmıyor).Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 6s Ekran Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6s Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 6s Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 6s LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin