iPhone 6s Plus Kamera Değişimi Ereğli

508
iPhone 6s Plus Kamera Değişimi Ereğli

iPhone 6s Plus Kamera Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 250₺

iPhone 6s Plus Kamera Değişimi Ereğli İPhone 6S Plus’ in 12 megapiksellik kamerası, 63 MgP kadar panaromik çekim yapar. 1080p video yakalama özelliğine sahip. Saniyede 30 ve 60 kare hızlarında video yakalayabilir. Ağır çekim özelliğinde ise saniyedeki kare hızı 240’a kadar yükseliyor. True Tone Flash destekli merceğin diyafram açıklığı ise 2.2 ‘dir.iPhone 6S Plus kamera sorunu, iPhone 6S Plus kamera çalışmıyor, iPhone 6S Plus kamera netlemiyor, iPhone 6S Plus kamera çizildi, iPhone 6S Plus arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir. Ve büyük bir ihtimalle iPhone 6S Plus ‘ın arka kamerasının değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için Ereğli iphone servisimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone 6s Plus Kamera Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6s Plus kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 6s Plus Kamera Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 6s Plus Kamera 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin