iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Ereğli

786
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Ereğli

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 400₺

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Ereğli Tüm şarj edilebilir bataryalar sınırlı bir ömre sahiptir, bu bataryalar zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Bataryanın ömrü, iPhone’unuzu nasıl kullandığınıza ve iPhone için seçtiğiniz ayarlara göre değişir. Bataryanız giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, bataryayı servis işlemine götürmenin zamanı gelmiş olabilir. iPhone 7 Plus bataryası, doldurulabilir lityum iyon polimer pil olarak üretilmiştir. Lityum iyon bataryalar geleneksel bataryalara göre daha hızlı şarj olurlar, daha uzun ömürlüdürler ve daha yüksek güç yoğunluğu sayesinde daha hafif yapılarına rağmen daha uzun süre dayanırlar. Apple iPhone 7 Plus lityum iyon bataryanız önce hızlı şarjla kapasitesinin %80’ine ulaşır, ardından yavaş şarja geçer. İlk %80’lik kapasiteye ulaşmak için gereken süre, ayarlarınıza ve şarj ettiğiniz aygıta göre değişiklik gösterir. Bu iki aşamadan oluşan şarj süreci sadece daha çabuk hareket halinde olmanızı sağlamakla kalmaz, bataryanın ömrünü de uzatır. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone servisimize uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 7 Plus Batarya değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 120 dakika sürmektedir. Ereğli iphone teknik servis ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone servisi ailesi olarak servisimizde değiştirilen iPhone 7 Plus Bataryanın 3 ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin