iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Ereğli

523
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Ereğli

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 900₺

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Ereğli Genel olarak; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6s ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 7 Plus LCD ekran değişimi, iPhone 7 Plus Ön cam Değişimi ve iPhone 7 Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 7 Plus in ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 7 Plus dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone’lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 7 Plus LCD Ekran. (iPhone 7 Plus kırık lcd)iPhone 7 Plus Ön Cam. ( iPhone 7 Plus kırık ön cam )iPhone 7 Plus Dokunmatik Panel. (İPhone 7 Plus dokunmatik panel çalışmıyor).Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 7 Plus Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 2 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 7 Plus LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin