iPhone 5 Hoparlör Değişimi Ereğli

274
iPhone 5 Hoparlör Değişimi Ereğli

iPhone 5 Hoparlör Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 75₺

iPhone 5 Hoparlör Değişimi Ereğli iPhone 5 hoparlörü, ekranın sağ alt köşesinde bulunan ızgara  altında olup, 78 desibel ses verebilmektedir. iPhone 5 hoparlör sorunu, iPhone 5 hoparlörden ses çıkmıyor, iPhone 5 hoparlör arızası, iPhone 5 hoparlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, Ereğli iphone servisimize uğrayarak hoparlör değiştirilmesini saglayabiliriz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Hoparlör Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 Hoparlör değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Hoparlör Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5 hoparlör 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin