iPhone 7 Ekran Değişimi Ereğli

539
iPhone 7 Ekran Değişimi Ereğli

iPhone 7 Ekran Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 750₺

iPhone 7 Ekran Değişimi Ereğli Genel olarak; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6s ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 7 LCD ekran değişimi, iPhone 7 Ön cam Değişimi ve iPhone 7 Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 7 in ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 7 dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone’lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 7 LCD Ekran. (iPhone 7 kırık lcd)iPhone 7 Ön Cam. ( iPhone 7 kırık ön cam )iPhone 7 Dokunmatik Panel. (İPhone 7 dokunmatik panel çalışmıyor).Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 7 Ekran Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 7 Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 2 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 7 Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 7 LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin