iPhone 5 Ön Kamera Değişimi Ereğli

306
iPhone 5 Ön Kamera Değişimi Ereğli

iPhone 5 Ön Kamera Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 75₺

iPhone 5 Ön Kamera Değişimi Ereğli iPhone 5 ön kamerası, 1.2 Mega piksel / 720p video ve HDR destekli Face Time HD özell iğe sahiptir. iPhone 5 ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone 5 ön kamerası çalışmıyor, iPhone 5 ön kamera sorunu, iPhone 5 ön kamera değişimi, iPhone 5 ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler

iPhone 5 Ön Kamera Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 ön kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5 ön kamera’nın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin