iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Ereğli

253
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Ereğli

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 75₺

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Ereğli iPhone 5 şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon bütünleşik halde bulunmaktadır. iPhone 5 şarj olmuyor, iPhone 5 şarj etmiyor, 5 bilgisayarı görmüyor,iPhone 5 bilgisayardan  şarj olmuyor,iPhone 5 şarj almıyor, iPhone 5 ses gitmiyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. iPhone 5 şarj soketi; orjinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma, orjinal olmayan USB kablo ile şarj etme ve çarpma gibi sebeblerden dolayı bozulur.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone servisimize uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 şarj soketi değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Ereğli iphone teknik servis ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone servisi ailesi olarak servisimizde değiştirilen iPhone 5 şarj soketinin 3 ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin