iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli

485
iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli

iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 230₺

iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli iPhone 6S Plus’ın 5 mega piksellik i Sight kamerası, 1080p video yakalama özelliğine sahiptir. Cihaz saniyede 30 ve 60 kare hızlarında video yakalayabiliyor. Ağır çekim özelliğinde ise saniyedeki kare hızı 240a kadar yükseliyor. True Tone Flash destekli merceğin diyafram açıklığı ise 2.2 olarak belirtilmiş durumda. Daha hızlı odaklanma ve geliştirilmiş görüntü stabilizasyonu kaliteli fotoğraflara olanak sağlıyor. iPhone 6S Plus’ın ön kamerası da öz çekim akımından nasibini almıştır. Face Time HD kameranın merceği 2.2 diyafram açıklığına sahip ve yüzde 81 daha fazla ışık alıyor. iPhone 6S Plus ön kamerası çalışmıyor, iphone 6S Plus ön kamera sorunu, iphone 6S Pus ön kamera değişimi, iphone 6S Plus ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, Ereğli iphone servisimize uğrayabilirsiniz. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6s Plus ön kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 6s Plus ön kamera’nın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin