iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Ereğli

405
iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Ereğli

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Ereğli 3 Ay Garantili Fiyatı – 75₺

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Ereğli iPhone 5s ön kamerası, 1.2 Mega piksel / 720p video ve HDR destekli Face Time HD özell iğe sahiptir. iPhone 5s ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone 5s ön kamerası çalışmıyor, iPhone 5s ön kamera sorunu, iPhone 5s ön kamera değişimi, iPhone 5s ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler

iPhone 5s Ön Kamera Değişimi Ereğli İşlem Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, Ereğli iphone Servisi’ne uğrayın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5s ön kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Ereğli İphone Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

iPhone 5s Ekran Değişimi Ereğli Garanti Süresi

Ereğli iphone Servisimizde değiştirilen iPhone 5s ön kamera’nın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 Ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz. Memnun kalmamınız durumunda paranız iade edilecektir. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin